Štičí líheň ESOX

Společnost Štičí líheň ESOX, spol. s r.o. již přes 25 let důsledně prokazuje svůj závazek k hluboce zakořeněným tradicím rybářského řemesla jeho hodnotám a principům prostřednictvím poctivého a čestného podnikání a uvádí firemní hodnoty do praxe tím, že vede ostatní k úctě k vykonané práci.

Jsme hrdi na to, že máme tu čest navázat na historickou tradici a pokračovat v podnikání pod značkou Štičí líheň se sídlem v Táboře, která se svým založením v roce 1947 řadí k nejstarším rybářským společnostem v České republice.

0
rybníky
0+
let rybářského řemesla
0
odpovědných zaměstnanců
0%
zodpovědnost

Důraz na osobní odpovědnost

Každý z našich zaměstnanců denně činí rozhodnutí, která mohou mít finanční, lidské, společenské nebo etické důsledky. Je tedy nutné, aby každý, kdo je smluvně vázán ke společnosti Štičí líheň ESOX, spol. s r.o. a vystupuje a jedná jejím jménem chápal, že je nezbytné klást důraz na osobní odpovědnost, především pak odpovědnost za sebe sama, to znamená jednat čestně a dodržoval nejvyšší etické standardy. Jako její zaměstnanec přebírá zodpovědnost za své kroky a rozhodnutí. Dobrá pověst společnosti byla svěřena každému z nás.

„Proto máme na paměti, že společnost Štičí líheň ESOX je vizitkou nás všech a je hodnocena podle našich činů.“

Mgr.Ing. Oldřich Pecha, majitel společnosti

KONTAKTUJTE NÁS

Máte-li zájem o naše služby nebo máte jakékoliv dotazy ohledně naších služeb. Neváhejte a kontaktujte nás. Náš specialista se Vám ozve v nejbližší možné době.